Specjalista ds. Systemów Wizyjnych

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1117939

Dla naszego Klienta firmy z branży Automotive, w związku z dalszym rozwojem i planami dalszej rozbudowy, szukamy Kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Systemów Wizyjnych.

Zakres obowiązków:

  • udział w uruchamianiu nowych systemów wizyjnych i ich integracja z liniami produkcyjnymi
  • definiowanie wymagań i tworzenie specyfikacji dla nowych urządzeń wizyjnych i pomiarowych
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów wizyjnych
  • projektowanie i uruchamienie procesów inspekcyjnych
  • wdrażanie działań poprawiających skuteczność inspekcji
  • rozwiązywanie problemów technologicznych związanych z procesami kontroli wizyjnej wyrobów produkcyjnych na liniach automatycznych
  • analiza błędów systemu automatycznej kontroli
  • prowadzenie szkoleń dla bezpośrednich użytkowników
  • tworzenie dokumentacji wykonanych prac i instrukcji obsługi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (obszar automatyki, robotyki, komputerowych systemów sterowania)
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość systemów wizyjnych oraz komputerowych algorytmów wizyjnych
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w programowaniu i wdrażaniu systemów wizyjnych

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bonusy finansowe uzależnione od wyników
  • codzienny kontakt z grupą ekspertów pracującymi nad najbardziej innowacyjnymi i niszowymi produktami i rozwiązaniami technologicznymi
  • doświadczenie w renomowanej firmie działającej w międzynarodowym środowisku
  • pakiet kompleksowych szkoleń wdrożeniowych i wsparcie osoby odpowiedzialnej za wdrożenie
  • kompleksowy system szkoleń technicznych
  • możliwość doskonalenia języków obcych w praktyce i w ramach kursów
  • pakiet socjalny, w tym prywatne ubezpieczenie zdrowotne, Medicaver i karta sportowa
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy