Specjalista ds. systemów niskoprądowych i automatyki

TKS Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

TKS Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach istnieje na rynku od 1989 r,

zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji wewnętrznych w budynkach,

sieci zewnętrznych i robót drogowych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, śląsk

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne bądź wyższe,
  • znajomość architektury systemów teletechnicznych,
  • znajomość obsługi środowiska norma pro- będzie dodatkową zaletą
  • doświadczenie w ofertowaniu instalacji niskoprądowych,
  • znajomość systemów Polon, Bosch, Schrack,
  • doświadczenie w analizie podkładów i schematów instalacji niskoprądowych,
  • zaangażowanie,
  • samodzielność,
  • mile widziana znajomość j.angielskiego.

  • przyjmowanie i opracowywanie zapytań ofertowych, kosztorysowanie,
  • analiza techniczna i przedmiarowa dokumentacji projektowej,
  • kontakt i analiza ofert dostawców pod względem cenowym oraz zgodności z technicznymi założeniami projektowymi

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • pozytywną atmosferę,
  • atrakcyjne warunki pracy i płacy,
  • współpracę z wiodącymi firmami z branży,
  • zdobycie branżowego doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ( CV, list motywacyjny) za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

TKS Sp. z o.o. istnieje od roku 1989 i zajmuje się kompleksowym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta