Specjalista ds. systemow biznesowych - Sharepoint Developer

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiego dewelopera na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko związane z wdrożeniem oraz rozwojem platformy SharePoint Online.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań opartych na platformie SharePoint Online
  • analiza zmian i planowanie modyfikacji na poziomie systemu
  • udział w pracach związanych z optymalizacją procesów biznesowych
  • utrzymanie i bieżąca administracja platformy SharePoint Online
  • opracowanie i utrzymanie dokumentacji dotyczącej tworzonych rozwiązań
  • rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej SharePoint w organizacji
  • wsparcie użytkowników końcowych systemu (2 linia wsparcia)
  • nadzór merytoryczny i koordynacja realizacji prac zewnętrznych

Profil kandydata

  • minimum 3 letnie doświadczenie w IT,w tym 2 lata w zakresie utrzymania i rozwoju platformy SharePoint Online
  • znajomość platformy SharePoint Online
  • praktyczna znajomość zastosowania platformy SharePoint w organizacji oraz dostosowania platformy do potrzeb biznesowych
  • praktyczna znajomość PowerShell na potrzeby administracji i konfiguracji SharePoint Online
  • podstawy HTML/HTML5, CSS/CSS3, JavaScript & JQuery pozwalające na dostosowanie systemu
  • mile widziana znajomość narzędzi: Microsoft Flow, PowerApps, SharePoint Designer
  • mile widziana znajomość baz danych: MS SQL oraz języka zapytań SQL
  • mile widziana znajomość: ASP.NET, REST API, Microsoft Graph

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • parking
  • opieka medyczna, karta multisport
  • możliwość pracy zdalnej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page