Specjalista ds. standaryzacji oraz marketingu

Mastergrupa

Busko Zdrój, świętokrzyskie

Mastergrupa

Od: Mastergrupa
Miejsce pracy: Busko Zdrój

Zakres zadań:

  • planowanie kalendarza działań promocyjnych dla sieci gastronomicznych
  • przygotowanie działań promocyjnych, analiza efektywności wdrażanych promocji
  • kreowanie, implementacja i zarządzanie niezbędnymi materiałami promocyjnymi i ekspozycyjnymi
  • współprojektowanie budżetu marketingowego
  • uczestnictwo w wprowadzaniu nowych produktów na rynek
  • współpraca z producentami w zakresie promocji
  • monitorowanie rynku i analizowanie danych
  • badanie trendów oraz nowości rynkowych, działań konkurencji
  • udział w projektach ogólnofirmowych
  • standaryzacja marketingowa oraz produktowa w lokalach gastronomicznych

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego, preferowane z zakresu zarządzania lub marketingu
  • minimum rok doświadczenia na podobnym lub pokrewnym stanowisku
  • umiejętności analitycznych
  • innowacyjnego myślenia
  • konsekwencji w realizacji celów
  • znajomości pakietu Microsoft Office
  • prawa jazdy kat.B
  • gotowości do wyjazdów służbowych

Dodatkowe atuty to:

  • doświadczenie w branży gastronomicznej
  • znajomość języka angielskiego

Zapewnimy Ci:

  • wiele ciekawych wyzwań i zadań, które dadzą Ci możliwość rozwoju
  • wpływ na kreowanie rzeczywistości marketingowej w kilkudziesięciu lokalach gastronomicznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę
  • pracę w zespole doświadczonych osób
  • pracę w ogólnopolskiej firmie z ambicjami ekspansji na rynki europejskie
  • pakiet szkoleń
  • wszystko co niezbędne do wykonywania zadań: komputer, smartfon
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.