Specjalista ds. Środków Trwałych

Moltton

Zabrze, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja wszelkich działań związanych z środkami trwałymi
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Kontrola obiegu dokumentów środków trwałych
  • Wystawianie dokumentów (m.in.: formularze kapitalizacji, zbycia, przyjęcia i przesunięcia środka trwałego)
  • Prowadzenie, uczestnictwo i rozliczanie inwentaryzacji
  • Prowadzenie spraw związanych z likwidacją oraz zakupem środków trwałych
  • Przygotowywanie danych do zestawień i sprawozdań z zakresu majątku trwałego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Biegła obsługa MS Office
  • Zdolności analityczne
  • Komunikatywność oraz samodzielność w działaniu

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Przyjazna atmosferę pracy
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton