Specjalista ds. sprzedaży

Sales Experts Sp z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem materacy, który w związku z budową działu handlowego odpowiedzialnego za stworzenie sieci sprzedaży detalicznej na terenie Polski poszukuje kandydata na Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:

* Aktywne pozyskiwanie partnerskich punktów sprzedaży detalicznej w branży meblarskiej
* Prezentowanie oferty firmy na spotkaniach handlowych
* Opieka po-sprzedażowa nad pozyskanymi klientami
* Raportowanie pracy w systemie CRM

Wymagania

Oczekujemy:

* Doświadczenia w sprzedaży B2B minimum 1 rok. Doświadczenie w branży meblarskiej będzie dodatkowym atutem
* Umiejętność pozyskiwania nowych klientów poprzez budowanie pozytywnych relacji, opieka nad klientem po sprzedaży
* Wysokiej kultury osobistej
* Umiejętności organizacji własnej pracy
* Zorientowanie na cel
* Prawo jazdy kat. B
* Wykształcenie min. średnie

Prezentacja firmy

Firma Sales Experts zajmuje się kompletnym outsourcingiem sprzeda... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
przejrzysty system prowizyjny
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management