Specjalista ds. sprzedaży

GEM Technology Sp. z o. o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- Sprzedaż towarów i usług;

- Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz gromadzenie informacji o nowych

potencjalnych odbiorcach;

- Doradztwo techniczne klientów;

- Przygotowywanie ofert handlowych;

- Prowadzenie negocjacji handlowych;

- Obsługa i realizacja zamówień;

- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami;

- Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych i dystrybucyjnych;

- Bieżące raportowanie wyników prowadzonych działań;

- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

- Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług;

- Budowa od podstaw działu handlowego /sieci handlowej;

Wymagania

 - Doświadczenie w sprzedaży towarów/usług w sektorze B2B oraz B2C – min.3

lata;

- Umiejętność pozyskiwania klientów;

- Umiejętność pracy z klientem – w tym budowania i utrzymywania długotrwałych

relacji;

- Wiedza z zakresu technik sprzedaży, negocjacji, zasad przygotowania i

prezentowania ofert sprzedażowych;

- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

- Min. podstawowa znajomość branży budowlanej / technicznej;

- Doskonała organizacja pracy własnej;

- Komunikatywność, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista;

- Zaangażowanie i nastawienie na osiąganie założonych celów sprzedażowych;

- Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

- Odpowiedzialną ale pełną wyzwań pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się

Spółce;

- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej formy umowy – zgodnie z

preferencjami pracownika;

- Wszystkie niezbędne narzędzia pracy;

- Atrakcyjne wynagrodzenie i / lub motywujący system premiowy;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).”

Prezentacja firmy

Firma Gem Technology Sp. z o.o. oferuje profesjonalną obsługę i realiza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta