Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0033442

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę;
  • budowanie bazy klientów;
  • handlowe wsparcie po-sprzedażowe klientów;
  • przygotowywanie ofert przetargowych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży systemów niskoprądowych lub elektroniki lub telecom
  • doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • umiejętność budowania bazy klientów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • znajomość obsługi komputera w tym pakiet MS Office;
  • znajomość zagadnień dotyczących sieci komputerowych.

Oferta:

  • praca w prężnie działającej firmie dająca możliwość stałego rozwoju zawodowego;
  • praca na pełen etat na zasadzie umowy o pracę lub B2B - Ty wybierasz;
  • atrakcyjne wynagordzenie podstawowe + premie miesięczne uzaleznione od wyników;
  • udział w szkoleniach i programach rozwojowych;
  • pełne wdrożenie w obowiązki;
  • przyjazna atmosfera pracy;
  • 95% praca w biurze
  • praca zmianowa 8 godzin dziennie - elastyczny grafik pomiędzy 8:00 a 17:00.
  • Miejsce pracy: Toruń

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi