Specjalista ds. Sprzedaży

NCC Polska Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem biznesowym
  • Realizacja celów
  • Budowa długotrwałych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku firmy

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Elastyczne godziny pracy między 8:00 a 17:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia)
  • Komfortowe warunki pracy w centrum Rzeszowa
  • Dobrą atmosferę w małym, zgranym zespole
  • Nie masz doświadczenia? To nie problem, u nas otrzymasz pakiet szkoleń oraz wsparcie Specjalistów

Wymagania

  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie w pracę
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • Znajomość obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

Prezentacja firmy

Pracujemy dla firmy nazwa.pl - największej polskiej firmy hostingowej i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia za wyniki
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi