Specjalista ds. Sprzedaży

Willich Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Willich Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko

Od kandydatów oczekujemy:

-wykształcenia min. średniego;
-znajomość branży budowlanej oraz doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
-łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych, umiejętności pracy w zespole;
-samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy;
-zaangażowania w pracę i konsekwencji w dążeniu do realizacji celów;
-bgotowości do odbywania podróży służbowych (prawo jazdy kat. B).

Zakres obowiązków:

-budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami;
-obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów;
-przygotowywanie ofert dla klientów i negocjacje handlowe;
-doradztwo techniczne dla klientów oraz umiejętne i natychmiastowe reagowanie na pojawiające się problemy;
-monitorowanie rynku i sporządzanie raportów;
-przygotowywanie raportów z działań bieżących.

Oferujemy:
-ciekawą i pełną wyzwań pracę;
-odpowiednie warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie.

Prosimy o przesłanie CV wraz z formułą o ochronie danych osobowych na adres info(at)willich.co

Prezentacja firmy

Willich Sp. z o.o. to firma handlowa działająca w branży budowlanej <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Budownictwo / Praca na budowie