Specjalista ds. Sprzedaży

Łódź, łódzkie

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakład Transformatorów Rozdzielczych w Łodzi to miejsce szczególne na mapie naszych fabryk. Tu łączy się historia z nowoczesnością. Jeśli chcesz pomóc nam w rozwijaniu naszego działu poprzez codzienny kontakt z naszymi klientami, ta rola jest dla Ciebie. Do Twoich głównych obowiązków będzie należało aktywny udział w rozwoju biznesu transformatorów dystrybucyjnych oraz poszerzanie grupy odbiorców na rynku europejskim.

Zadania:

  • Planowanie i zarządzanie działaniami na podległych rynkach, mające na celu zwiększanie bazy klientów i zmaksymalizowanie możliwości zdobycia nowych zamówień;
  • Tworzenie i utrzymywanie efektywnych relacji z klientami;
  • Zarządzanie procesami sprzedażowymi i wspieranie działań realizujących projekty;
  • Udzielanie wsparcia i właściwa komunikacja z zespołami sprzedażowymi na lokalnych rynkach;
  • Przygotowywanie ofert we współpracy z działem konstrukcyjnym i innymi strukturami fabryki;
  • Prowadzenie negocjacji technicznych i handlowych;
  • Zachowywanie terminowości i zgodności z wymaganiami klienta przy składaniu ofert;
  • Przygotowywanie prezentacji handlowych i innych działań marketingowych z zakresu promocji sprzedaży transformatorów dystrybucyjnych;
  • Aktywny udział w szkoleniach i seminariach poszerzających zakres wiedzy o sprzedawanych produktach;
  • Przestrzeganie zasad i wytycznych grupy ABB w codziennej pracy.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (technicze będzie dodatkowym atutem);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych;
  • Łatwość uczenia się oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy;
  • Orientacja na klienta oraz realizację celów;
  • Umiejętności komunikacyjne i analityczne;
  • Zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne.

Wymagania

Pracując na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży będziesz:

  • Pracować z jednym z flagowych produktów ABB
  • Współpracował z grupa ekspertów w dziedzinie energetyki;
  • Mógł wybrać swoje szkolenia z portfolio szkoleń ABB zgodnie ze swoimi zainteresowaniami;
  • Mógł zadbać o siebie i swoich bliskich korzystając z prywatnej opieki medycznej i kart sportowych;
  • Pacować nad urozmaiconymi zadaniami, co sprawi, że praca będzie ciekawa w dłuższej perspektywie;
  • Mógł wykorzystywać język angieski w codzinnej pracy.

ABB to światowy lider w dziedzinie energetyki i automatyki. Zapewnia nieograniczony... dostęp do pojawiających się technologii oraz pracę w międzynarodowym środowisku, umożliwiającym dzielenie się wiedzą i doświadczeniami.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Biuro / Dokumentacja