Opis stanowiska pracy

  • Obługa istniejących klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, dokumentacji sprzedażowej (WZ, packing list, faktura, CMR)
  • Telefoniczna obsługa klienta
  • Mile widziane pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

  • Wykształcenie min średnie, mile widziane wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Biegła znajomość Office, Outlook
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe

Prezentacja firmy

Spółka COGNOR S.A. Oddział OM Szopienice w Katowicach powstała w 2002 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Początkowo okres próbny (3 miesiące)
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,Premię miesięczną,Kartę Multisport (dofinansowaną częściowo przez pracodawcę),Ubezpieczenie grupowe HESTIA (na preferencyjnych warunkach – finansowane przez pracownika),ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”,
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi