Specjalista ds. Sprzedaży

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, globalnej firmy specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. SprzedażyMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • obsługa zapytań ofertowych spływających od klientów
  • dobór optymalnego rozwiązania IT, które uwzględnia wszystkie potrzeby klientów
  • współpraca i rozwój długofalowych relacji z bieżącymi klientami
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów i budowanie zaufania oraz marki firmy na rynku przy użyciu telefonu i maila
  • koordynacja zamówień klientów od A do Z – od przygotowania oferty poprzez nadzór nad działaniami logistycznymi, aż do kontaktu posprzedażowego
  • współpraca z innymi działami firmy: księgowością, kontrolą kredytową, zakupami, magazynem, w celu zapewnienia najwyższej jakości procesu obsługi klientów
  • ciągłe podnoszenie kompetencji handlowych oraz uzupełnianie wiedzy produktowej w oparciu o wewnętrzne szkolenia i materiały
  • wsparcie innych handlowców

Wymagania:

  • doświadczenie handlowe w sektorze B2B
  • nastawienie na klienta i jego potrzeby
  • umiejętności komunikacyjne
  • zaangażowanie w pracę
  • znajomość języka angielskiego - minimum poziom B2
  • znajomość innego języka obcego - mile widziana
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę w gronie doświadczonych specjalistów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawe projekty na skalę międzynarodową
  • prywatną opiekę medyczną
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.