Specjalista ds. Sprzedaży

Alerabat.com Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jeszcze o nas nie słyszałeś, to... najprawdopodobniej nie robisz okazyjnych zakupów ;) Jesteśmy jedną z największych platform z ofertami rabatowymi w Polsce. Podbiliśmy również serca zakupowiczów w Turcji i Brazylii, a teraz wyruszamy do innych krajów i liczymy na Twoje wsparcie.

W wielu firmach znajdziesz pracę jako Specjalista ds. Sprzedaży, ale tylko w AleRabatcom możesz być PIONIEREM HANDLU!

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Utrzymywanie relacji ze stałymi klientami firmy
  • Przygotowywanie prezentacji sprzedażowych i case study
  • Bieżąca obsługa klientów - odpowiadanie na zapytania, prowadzenie negocjacji, optymalizacja warunków współpracy
  • Aktualizowanie danych klientów w CRM
  • Bezpośrednia współpraca z pozostałymi działami w firmie

Oczekiwania:

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży B2B (najlepiej w branży IT lub e-commerce)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość technik negocjacyjnych i sprzedażowych
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Silne nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyników
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista

Oferta:

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę/b2b/umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe - podstawa + premia
  • Możliwość pracy w jednej z największych firm z branży e-commerce
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Duża samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Przyjazna atmosfera, kawa, herbata i świeże owoce dla wszystkich ;-)

Prezentacja firmy

AleRabat com to stworzona w 2013 roku platforma do oszczędzania, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting