Specjalista ds. sprzedaży

Karpicko, k., Wolsztyn, Poznań, Grodzisk Wlk, wielkopolskie

Foram

Opis stanowiska pracy

Zakres pracy:

  • Poszukiwania nowych rynków zbytu oraz rozwój istniejących kanałów sprzedaży,
  • Raportowanie postępów prac, zgłaszanie ryzyka i poszukiwanie rozwiązań,
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych na portalach aukcyjnych,
  • Bliska współpraca z Działem Produkcji, Działem Wdrożeń, Działem Technicznym

Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku 7:00 - 15:00

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych,
  • Zaawansowana znajomość MS Excel,
  • Inicjatywa w kreowaniu nowych rozwiązań, skrupulatności i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży internetowej,
  • Znajomość Google Ads, Analytics, Tag Manager

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego osiągnięcia wysokich zarobków przez motywacyjny system wynagradzania, w zależności od efektów pracy oraz zaangażowania,
  • Umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Szkolenie na stanowisku pracy,
  • Prace w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Firma Foram, znana także pod marką Artforma, to czołowy producent luster podświetlanych... LED w Polsce i Europie.
Nieustannie udoskonalany proces produkcji oraz wieloletnie doświadczenie w branży są gwarantem najwyższej jakości produktu z praktycznie nieograniczonymi możliwościami modyfikacji.
Nasza oferta na lustra podświetlane LED została doprowadzona do poziomu pozwalającego zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Lustro wykonane pod wymiar klienta wykonane z milimetrową dokładnością, szeroka gama dodatkowych, funkcjonalnych akcesoriów, czy możliwość wyboru rodzaju i barwy światła to tylko niektóre nasze atuty.
Stylowe podświetlane lustro świetnie sprawdzi się jako subtelny element wykończenia łazienki, ale z powodzeniem doświetli także pokój hotelowy czy salon kosmetyczny.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Internet / e-commerce , Praca Obsługa klienta , Praca Administracja biurowa