Specjalista ds. Sprzedaży

KIR S.A.

Gdańsk, pomorskie

KIR S.A.

KIR jest kluczową instytucją infrastruktury polskiego sektora bankowego. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która - pod nazwą Szafir - wdrożyła podpis elektroniczny o mocy prawnej równej podpisowi własnoręcznemu. Szafir gwarantuje integralność dokumentu, pewną i wiarygodną identyfikację osób składających podpis. Co trzeci używany w Polsce podpis elektroniczny został wydany przez KIR.

Poszukujemy specjalistów których zadaniem jest wspieranie procesu sprzedażowego na każdym etapie. Jeśli szukasz pracodawcy oferującego stabilne zatrudnienie i ścisłe przestrzeganie praw pracowniczych oraz przyjaznego środowiska, w którym doceniany jest profesjonalizm i gotowość do uczenia się - zapraszamy do złożenia aplikacji.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż produktów i usług KIR,
  • aktywne i systematyczne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • obsługa klientów w zakresie usług związanych z podpisem elektronicznym,
  • zarządzanie relacjami z klientem,
  • współuczestnictwo w realizacji planów sprzedaży Regionalnego Centrum Sprzedaży,
  • prowadzenie negocjacji z klientami, zawieranie umów,
  • prowadzenie dokumentacji handlowej, w tym w szczególności związanej z realizacją wymagań ustawy o usługach zaufania w zakresie obsługi klientów,
  • inicjowanie wdrażania produktów/usług u klienta i monitorowanie ich instalacji w środowisku klienta,
  • znajomość i analiza procesów operacyjnych po stronie Klienta, dokonywanie analizy potrzeb klientów i efektywności finansowej współpracy z klientami,
  • doradzanie Klientom.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży lub obsłudze klienta (minimum rok),
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe),
  • umiejętności prezentacyjne i sprzedażowe,
  • znajomość technik negocjacji,
  • dobra organizacja pracy i przestrzeganie procedur,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • prawo jazdy kat. B,
  • niekaralność,
  • znajomość zagadnień związanych z podpisem elektronicznym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Oferujemy:

wsparcie dla inicjatyw pracowników
stabilne warunki zatrudnienia
szkolenia
system premiowy
akcje wolontariatu pracowniczego
narzędzia do pracy
ZFŚS, karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie

KIR S.A.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.