Specjalista ds. sprzedaży

Agnat Sp. z o.o.

BYDGOSZCZ, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników do działu sprzedaży.

Zadania Pracowników:

- sprzedaż usług internetowych (domeny, hosting, usługi reklamowe w internecie);

- telefoniczny i mailowy kontakt z klientami;

- budowanie długofalowych relacji z klientami;

- obsługa posprzedażowa naszych klientów.

Oferujemy:

- pracę jednozmianową (8:00 – 16:00) w centrum Bydgoszczy;

- wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny;

- wdrożenie do pracy oraz szkolenia produktowe i sprzedażowe;

- zatrudnienie na umowę o pracę po 1-miesięcznym okresie próbnym.

- po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej.

Wymagania

Od przyszłych Pracowników oczekujemy:

- dobrych warunków głosowych i dykcji;

- umiejętności pracy w zespole;

- umiejętności nawiązywania kontaktów i relacji z klientami;

- sprawnego posługiwania się internetem oraz narzędziami pakietu MS Office.

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów jako konsultant, doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - czekamy na Ciebie!

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą zajmującą się sprzedażą usług internetowych. <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca IT - Sprzedaż