Specjalista ds. Sprzedaży

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

ATERIMA HR

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B w obszarze e-commerce
  • prowadzenie spotkań handlowych, wideokonferencji, negocjacji i prezentacji
  • reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • realizacja planów sprzedażowych
  • raportowanie i planowanie działań handlowych

  • posiadasz minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży oprogramowania/wdrożeń w sektorze IT
  • masz ogólną wiedzę dotyczącą rozwiązań z sektora IT
  • znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • cechuje Cię nastawienie na realizację wyznaczonych celów, dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność
  • jesteś otwarty/a na wyjazdy służbowe na terenie całej Polski
  • prawo jazdy kat. B

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie oraz premie kwartalne
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • benefity: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi