Specjalista ds. sprzedaży

Trescor Sp. z o.o.

61-891 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracując z nami będziesz odpowiedzialny za:
· Aktywne pozyskiwanie nowych klientów Call/ Contact Center
· Realizację planów sprzedażowych
· Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie rozmów oraz negocjacji z klientami
· Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
· Zarządzanie podległym zespołem w ramach pozyskanych projektów
· Monitorowanie rynku Call/ Contact Center i działań konkurencji

Oferujemy Ci:
· Zatrudnienie w nowoczesnej organizacji w trybie flex time
· Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
· Pracę w młodym, dynamicznym zespole
· Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kwalifikacji
· Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
· Minimum 2 letniego doświadczenia w sprzedaży usług Call/ Contact Center
· Wykształcenia wyższego
· Odpowiedzialności, samodzielności
· Umiejętności efektywnego planowania działań handlowych i analizy potrzeb Klienta
· Kompetencji negocjacyjnych i handlowych
· Konsekwencji i uporu w dążeniu do realizacji powierzonych zadań
· Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności
· Dyspozycyjności, sumienności, innowacyjności
· Chęci nauki i rozwijania

Prosimy o przesłanie CV opatrzonych klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Prezentacja firmy

Spółka Trescor od 2012 działa jako podmiot inwestycyjny. <br/><br/>Nasz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi