Specjalista ds. Sprzedaży

Klient infoPraca.pl

41-800 Zabrze, śląskie

Podstawowe zadania:

  • obsługa administracyjna biura sprzedaży, rejestracja oraz aktualizacja portfela zamówień
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych oraz dokumentów przetargowych
  • nadzór nad obiegiem dokumentów
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i doradztwo techniczne oraz pozyskiwanie nowych zamówień
  • obsługa aukcji internetowych na portalach klientów (np. Loginstrade)
  • obsługa systemu IFS
  • obsługa realizacji umów ramowych
  • wystawianie faktur

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • znajomość rysunku technicznego
  • wiedza z zakresu typowych umów handlowych oraz warunków zakupu i sprzedaży
  • smodzielność, skrupulatność oraz dokładność w realizacji powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość programów klasy ERP (moduły sprzedaż i dystrybucja)
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CRM
  • znajomość rynku górniczego, energetycznego oraz chemicznego
  • znajomość zagadnień z zakresu wentylacji i powietrza procesowego
  • umiejętność przygotowywania ofert techniczno-handlowych, w tym umiejętność analizy dokumentów przetargowych i wymagań technicznych (SIWZ)

Miejsce pracy: 41-800 Zabrze

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.