Specjalista ds. sprzedaży z niemieckim 7000zł netto (praca zdalna)

Selvoy

Szczecin, zachodniopomorskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Szczecin

Mówisz biegle w języku niemieckim?

Chcesz wykorzystywać język na co dzień i świetnie zarabiać?

Z nami to możliwe!

Sprzedaż to serce naszej firmy. Choć jesteśmy polską organizacją to panuje u nas atmosfera różnorodności za sprawą wielu kultur i języków. Możemy pochwalić się świetną atmosferą!

Naszym celem jest powiększenie silnego i zgranego zespołu oraz rozwój rynku niemieckiego. Jeśli chcesz dołączyć do firmy, w której liczysz się Ty jako jednostka, a nie kolejny numerek pośród setek pracowników odezwij się do nas.

Zajmujemy się telefoniczną sprzedażą i obsługą klienta. Zapewniamy najlepsze szkolenia w mieście i opiekę świetnych managerów!

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym;
  • codzienny kontakt z żywym językiem oraz kulturą (rozmowy z klientem native speakerem);
  • pracę w pełni zdalną;
  • pełne wdrożenie do pracy oraz opiekę profesjonalistów - nauczymy Cię wszystkiego co konieczne
  • zarobki powyżej przeciętnych z tym językiem - gwarantowane 4000zł netto podstawy oraz prowizja od sprzedaży, która z każdym m-cem będzie większa - średnio 2500-3000zł netto, choć w zespole są osoby zarabiające więcej;
  • przyjazną atmosferę w zespole oraz świetnego przełożonego, który doskonale rozumie specyfikę klienta niemieckiego;
  • dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej

Twoje zadania:

  • rozmowy telefoniczne z klientem native speakerem, który kupił produkt online;
  • proponowanie innych produktów z oferty, powiększanie zamówień, dosprzedaż;
  • telefoniczna obsługa klienta.

Nie oczekujemy doświadczenia, czy specjalistycznego wykształcenia. Szukamy osób z potencjałem. Nie wiesz czy go posiadasz? Zgłoś się do nas, sprawdzimy :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".