Handlowiec z językiem niemieckim

Euro-kontakt Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma European Service Exchange Sp. z o.o. to platforma wymiany usług i doradztwa personalnego. Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu. Posiadamy odziały regionalne w Rzeszowie, Bydgoszczy i Katowicach, Lublinie i Zamościu. Obecnie, chcąc poszerzyć naszą działalność, poszukujemy kandydatów do naszego biura w Katowicach na stanowisko:

Region: śląskiem Centrum (Śródmieście)

Opis stanowiska:

  • Badanie rynku zagranicznego pod kątem wyszukiwania potencjalnych kontrahentów- mailowe i telefoniczne pozyskiwanie klientów
  • Budowanie relacji na poziomie B2B z klientem niemieckojęzycznym
  • Koordynowanie i opieka nad kontraktami zagranicznymi
  • reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych i negocjacji kontraktów oraz na targach branżowych.
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • sporadyczne tłumaczenia dokumentów
  • raportowanie podejmowanych działań oraz wyników.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w obszarze biznesu międzynarodowego
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole na ciekawym stanowisku pozwalającym poszerzać kompetencje menedżerskie, komunikacyjne oraz wiedzę z wielu dziedzin współpracy międzynarodowej
  • Wsparcie w zakresie budowania relacji biznesowych, szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomoca opcji "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Głównym zadaniem naszej firmy są usługi doradcze i pośrednictwa pracy sk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta