Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

Concept Trade II Sp. z o.o.

Katowice, Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą Polsko-Niemiecką działającą na rynkach międzynarodowych z centralą w Polsce. Misją naszej firmy jest dostarczanie odnawialnych źródeł energii klientom w całej Europie.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice/Bytom

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • sprzedaż produktów firmy na rynkach niemieckojęzycznych
  • przygotowywanie ofert handlowych dla aktualnych i potencjalnych klientów,
  • współtworzenie strategii marketingowo – sprzedażowej projektu i jej realizacja,
  • dbałość o wysoką jakość usług świadczonych wobec Klientów,

Od Kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego na poziomie min. C1
  • wysoka komunikatywność oraz otwartość w kontaktach z klientami
  • nastawienia na pracę zespołową
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz system premiowy,
  • pracę w firmie opartej na zaangażowaniu i kreatywności,
  • szkolenia branżowe, produktowe oraz podnoszące umiejętności językowe,
  • pracę w zgranym i energicznym zespole z dużym zapałem do pracy,
  • narzędzia niezbędne do realizacji zawierzonych zadań.

Prosimy o zapoznanie się z ofertą i przesłanie swojej kandydatury za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Concept Trade sp. z o.o. jest międzynarodową firmą handlową, która stano... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi