SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY z j. włoskim/j. angielskim/ j. niemieckim

Orienta Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją dekoracji, poszukujemy pracownika na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działań operacyjnych i strategicznych firmy
  • Prowadzenie korespondencji i spraw formalnych związanych z działem zarządzania projektami/z zagranicznym kontrahentem
  • Przygotowanie odpowiedniej dokumentacji i wsparcie w kontaktach z klientami
  • Utrzymywanie stałych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • Analiza rynku i monitoring konkurencji
  • Sprzedaż internetowa
  • Planowanie i koordynacja terminów i ustaleń dotyczących realizowanych projektów
  • Uczestnictwo w przygotowaniu dokumentacji przetargowej

Wymagania:

  • Gotowość do pracy stacjonarnej
  • Umiejętności interpersonalne
  • Mile widziane doświadczenie w dziale wspierającym działania handlowe lub obsługę klienta
  • Mile widziana znajomość systemów CRM
  • Doświadczenie w sprzedaży internetowej/ handlu na rynek niemiecki
  • Znajomość pakietu Office
  • Mile widziana znajomość procesów przetargowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego/włoskiego/niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy, wielozadaniowość

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Pracę w firmie z produktami, które są rozpoznawalne na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Stabilne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii
  • Perspektywę awansu w ramach struktury firmy
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.