Specjalista ds. Sprzedaży (z j. niemieckim)

Weegree Sp. z o.o. S.K.A.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów sprzedażowych w branży rekrutacyjnej oraz pracy tymczasowej.
  • Bieżące zarządzanie relacjami z klientami (obsługa kluczowych klientów oraz pozyskiwanie nowych).
  • Analiza rynku pod kątem branży HR.
  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy.
  • Przygotowywanie ofert dla klienta oraz prowadzenie prezentacji produktowych.
  • Negocjowanie umów oraz nadzór nad ich finalizacją.
  • Systematyczne raportowanie wyników pracy, kontakt z pracownikami innych działów.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B (niekonieczne, wszystkiego nauczymy :)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Pozytywne nastawienie, chęć uczenia się.
  • Dobra organizacji pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizje).
  • Wsparcie oraz pomoc przełożonego w okresie wdrożeniowym.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Dofinansowanie do lekcji języków obcych.
  • Korzystanie z pokoju relaksu, w którym znajdziesz m.in. konsolę, Oculus, wygodne kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke, hoverboardy, drona i wiele innych!
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!
  • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!
  • Dofinansowanie za dojeżdżanie do pracy rowerem!

Prezentacja firmy

WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi