Specjalista ds. sprzedaży (z j. niemieckim)

Jobs Plus HR Sp. z o.o

30-415 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR. Rekrutujemy kandydatów do pracy w Polsce i zagranicą (Niemcy, Francja, Belgia, Luksemburg) dla klientów z różnych branż (budowlana, gastronomia, produkcja, logistyka i inne). Obecnie szukamy brakującego ogniwa do naszego zespołu w Krakowie.

Tworzymy zgrany team, mamy dużą swobodę działania, lubimy ludzi samodzielnych, odpowiedzialnych, którzy nie boją się wychodzić z inicjatywą. Jeśli masz podobne podejście do pracy, z pewnością się dogadamy! :) Dołącz do nas jako:

Jakie zadania dla Ciebie mamy?

• obsługa klientów niemieckojęzycznych

• aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych

• sprzedaż usług związanych z rekrutacją i pracą tymczasową

• zarządzanie relacjami z Klientami i Kandydatami, przy wsparciu naszych rekruterów

Dlaczego lubimy razem pracować?

• współpracujemy na jasnych zasadach – umowa o pracę w Krakowie lub B2B z dowolnej lokalizacji (sam zdecyduj, co jest dla Ciebie lepsze)

• pracujemy w kameralnym zespole, bez korporacyjnej atmosfery i zbędnych procedur

• chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem

• mamy komfortowe biuro w dobrej lokalizacji (Rondo Matecznego – łatwy dojazd komunikacją miejską i brak strefy płatnego parkowania:)

• oferujemy dobrą podstawę i atrakcyjny system premiowy

• korzystamy z prywatnej opieki medycznej (pakiet enel-med)

• korki nam nie straszne - startujemy między 7.30 a 9.00:)

• ze względów bezpieczeństwa obecnie pracujemy hybrydowo, docelowo 2 dni home office/miesiąc

To praca dla Ciebie, jeśli:

• bardzo dobrze znasz język niemiecki (i nie boisz się rozmawiać:)

• masz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów (i rozumiesz, że na efekty czasem trzeba poczekać:)

• jesteś typem pracownika, który lubi samodzielnie organizować swój dzień pracy

• masz własne pomysły i proaktywną postawę

• a przede wszystkim…uwielbiasz pracę z ludźmi (bo to najważniejsze! :)

Masz ochotę nas poznać? Wystarczy Twoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Aplikuj za pomocą linku i zaznacz odpowiednie zgody.

Oczywiście nie musisz, ale jest to konieczne, abyśmy mogli do Ciebie zadzwonić:)

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
prywatna opieka medyczna, system premiowy, elastyczny czas pracy
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi