Specjalista ds. sprzedaży z j.francuskim

ManpowerGroup

Wrocław, dolnośląskie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych Klientów na rynek francuski,
  • Kontakt z klientami firmy w zakresie realizacji zamówień, potwierdzania zamówień,
  • Zapewnienie wsparcia klientom i rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Udział w przygotowywaniu oferty.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka francuskiego w mowie i w piśmie (min.C1),
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min.B1),
  • Mile widziane doświadczenia w zakresie obsługi klienta na podobnym stanowisku,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Dokładność oraz sumienność.
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie budowania nowego rynku sprzedaży

Oferujemy:

  • Wsparcie konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji
  • Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i realizowanych zadań
  • Możliwość korzystania z benefitów pozafinansowych
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.