Specjalista ds. sprzedaży usług IT

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Poszukujemy energicznej, otwartej osoby do działu tworzenia oprogramowania w IFIRMA SA – jeśli interesuje Cię rozwój w szeroko pojętej sprzedaży w branży IT, aplikuj i dołącz do nas!

Zadania:

- tworzenie bazy potencjalnych klientów,
- generowanie nowych leadów sprzedażowych
- budowanie długofalowych relacji z klientami,
- przygotowywanie ofert handlowych.

Kandydatom oferujemy:

- możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia,
- dowolną formę zatrudnienia,
- przyjazną atmosferę pracy w zgranym, kameralnym zespole,
- uczestnictwo w ciekawych projektach związanych z profesjonalnym przetwarzaniem wideo m.in. przez stacje telewizyjne,
- dofinansowanie do karty Mulisport lub opieki medycznej,

Oczekiwania:

- umiejętność prowadzenia rozmów handlowych (w tym telefonicznych),
- kreatywność, zapał, entuzjazm
- umiejętność analizy potrzeb klientów,
- umiejętność docierania do decyzyjnych osób oraz budowania relacji biznesowych,
- proaktywna postawa i przedsiębiorcze nastawienie do realizacji powierzonych zadań,
- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

- doświadczenie w sprzedaży oraz w branży IT

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media