Specjalista ds. sprzedaży stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Ekoenergetyka Service Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Ekoenergetyka Service Sp. z o.o. to nowoczesna baza serwisowa z centralnym magazynem części zamiennych oraz zespołem profesjonalistów. Świadczymy usługi instalacji i serwisu stacji ładowania pojazdów elektrycznych klientom Ekoenergetyki-Polska S.A. oraz innym podmiotom zarówno w kraju, jak i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert handlowych, a także ofert przetargowych zgodnie z obowiązującymi procedurami, w tym pomoc w przygotowywaniu części administracyjnej i technicznej oferty (rynek samochodowy);
  • spotkania handlowe i negocjacyjne;
  • stały kontakt z obecnymi klientami oraz wyszukiwanie i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych;
  • prognozowanie, przygotowywanie i realizacja ustalonych planów sprzedaży;
  • raportowanie aktywności, sprzedaży oraz informacji o potrzebach i uwagach klientów do przełożonego.

Profil kandydata:

  • udokumentowane doświadczenie w sprzedaży;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość innych języków obcych: niemieckiego/francuskiego/ norweskiego/ rosyjskiego;
  • wysokie umiejętności sprzedażowe;
  • umiejętność podejmowania decyzji i wypracowywania rozwiązań korzystnych biznesowo dla firmy Ekoenergetyka i jej klientów;
  • umiejętności interpersonalne: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i współdziałania ze specjalistami z dziedzin technicznych;
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • zainteresowanie branżą e-mobility, nowymi technologiami oraz motoryzacją.

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej, prężnie rozwijającej się firmie w branży E-mobility,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze na okres próbny/następnie na czas nieokreślony;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i umiejętności;
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu;
  • płaską strukturę organizacyjną (nie jesteśmy korporacją!);
  • możliwość zdobycia doświadczenia w projektach międzynarodowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów zawodowych;
  • Kartę Multisport i inne benefity wewnątrz organizacji;
  • przyjazne środowisko pracy - młody kreatywny zespół.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".