Specjalista ds. sprzedaży SEO/SEM

Netim

50-077 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Netim to agencja SEO/SEM działająca na wrocławskim rynku od 2011 roku. Pracujemy dla firm o ugruntowanej pozycji, ale zajmujemy się również projektami klientów dopiero rozpoczynających działania związane z e-marketingiem.

Do naszych Klientów należą m.in. Port Lotniczy Wrocław, BricoMarche, Roben, K2 i wiele innych. Jesteśmy partnerami kilku większych agencji, dzięki czemu ciągle pracujemy nad ciekawymi i rozwojowymi projektami.

Dołącz do naszego zespołu!

Na stanowisku specjalisty/stki ds. sprzedaży SEO/SEM będziesz odpowiedzialny/a za pozyskiwanie klientów. Nie ma to jednak związku z masowym pozyskiwaniem klientów, ale organiczną pracą nad pozyskiwaniem Partnerów/Klientów i rozwojem naszej marki.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  1. Sprzedaż produktów SEO/SEM (nie jest to masowa wysyłka maili czy typowe call center)
  2. Przygotowywanie ofert i wycena projektów
  3. Wyszukiwanie i analiza potencjalnych Klientów oraz firm partnerskich
  4. Udział w budowaniu marki na rynku
  5. Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami i Partnerami

Na tym stanowisku oferujemy:

  1. Stabilną pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem (podstawa wraz z premiami)
  2. Pracę w biurze, w centrum Wrocławia
  3. Bardzo dobrą atmosferę pracy i niezbędne narzędzia
  4. Możliwość budowania własnego zespołu w niedalekiej przyszłości
  5. Umowę o pracę, po okresie próbnym

Oczekujemy:

  1. Znajomości branży SEO/SEM
  2. Komunikatywności
  3. Umiejętności analitycznego myślenia i konstruowania ofert
  4. Bardzo dobrej organizacji pracy
  5. Nastawienia na uzyskiwanie zakładanych (a nawet lepszych) efektów
  6. Doświadczenia na podobnym stanowisku
  7. Kreatywności
  8. Posiadania umiejętności negocjacyjnych

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji firmy Netim Paweł Sądaj (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Prezentacja firmy

Firma Netim to agencja SEO&SEM. Prowadzimy ciekawe projekty zarów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż