Specjalista ds. sprzedaży/reklamacji

KAEM Sp. z o.o. Sp. k.

Baranowo, wielkopolskie

Jesteśmy producentem i dystrybutorem narzędzi malarskich z polskim kapitałem od 25 lat. Jesteśmy leaderem na rynku krajowym. Rozwijamy się systematycznie i jesteśmy już w 23 krajach. Oferujemy ponad 2500 produktów. Wysoka jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami: m.in. Gazele Biznesu oraz zadowoleniem i lojalnością naszych Klientów.

Miejsce pracy: Baranowo

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa procesu sprzedaży i reklamacji
  • weryfikacja poprawności otrzymywanych dokumentów
  • generowanie i analiza raportów
  • podejmowanie decyzji dotyczących reklamowanych i zwracanych towarów
  • terminowe przekazywanie decyzji reklamacyjnych
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych
  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji związanej z procesami
  • uczestnictwo w wewnętrznych projektach dotyczących optymalizacji efektywności procesów sprzedażowych

Nasze wymagania:

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • dobra znajomość MS Office(w szczególności Excel)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • kreatywność
  • obsługa systemu MS Dynamics 365 będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • realny wpływ na rozwój i funkcjonowanie Spółki,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego
  • praca w miłym i ambitnym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.