Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

Pro People sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Jesteśmy doświadczonym i zaangażowanym zespołem specjalistów w dziedzinie pozyskiwania i zarządzania personelem.

Dostrzegamy w ludziach potencjał i potrafimy go przekuć na sukces zawodowy. Świadczymy zaawansowane usługi pracy tymczasowej, oferujemy skuteczne rozwiązania rekrutacyjne, specjalizujemy się w doradztwie personalnym.

Miejsce pracy: Katowice

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla naszego Klienta, jednego z największych Banków w Polsce. Dołączając do naszego zespołu masz pewność, że
Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Twój zakres obowiązków
• Telefoniczna sprzedaż produktów Banku, w szczególności pożyczki gotówkowej (wraz z ubezpieczeniem)
• Maksymalizacja sprzedaży na poziomie indywidualnym i zespołowym przy zachowaniu odpowiednich parametrów cenowych
• Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i zgodności podejmowanych działań z obowiązującymi procedurami i standardami Banku
• Kierowanie się wartościami etycznymi w realizacji każdego zadania

To oferujemy
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz przejrzysty system motywacyjny
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet szkoleń przygotowanych z myślą o Tobie i Twoim rozwoju w strukturze finansowej
• Ciekawe projekty w ramach których możesz zdobyć nowe doświadczenie
• MultiSport oraz Pakiet Medyczny LUX MED dla Ciebie
• Możliwość awansu i stabilnego rozwoju w branży finansowej
• Spokojną pracę od 9:00 do 17:00 i zawsze wolne weekendy

Nasze wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• Dobre chęci i nastawienie na osiąganie celów
• Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy
• Umiejętność używania poprawnej polszczyzny w mowie i piśmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.