Specjalista ds. sprzedaży pomp ciepła

ABC ENERGIA Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Sporządzanie ofert techniczno-handlowych, dobór odpowiednich rozwiązań oraz zawieranie umów.
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Dbanie o wysoki poziom obsługi Klienta.
  • Wspólpraca z innymi działami firmy.
  • Dbałość́ o wizerunek firmy.
  • Dbałość o atmosferę w firmie i zespole.

Dołącz do nas jeśli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych. Mile widziane doświadczenie w zakresie klimatyzacji.
  • Jesteś komunikatywny i łatwo nawiązujesz kontakty.
  • Lubisz pracę w zespole
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Korzyści, które oferujemy:

  • Szkolenia produktowe oraz pracę ze specjalistami, którzy wspomagają cały proces techniczny i sprzedażowy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń w oparciu o podstawę i część prowizyjną.
  • Wsparcie pionu technicznego i biura obsługi przy realizacji projektów pozwalające Ci skupić się na Twoich celach sprzedażowych.
  • Możliwość rozwoju w branży, która obecnie należy do jednej z najbardziej rozwijających się w sektorze OZE – odnawialnych źródeł energii.

Prezentacja firmy

ABC ENERGIA Sp. z o.o. <br/>Już od 2009 roku działamy w branży energii ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi