Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Berg Holding S.A

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- bezpośrednia i kompleksowa obsługa klienta
- pozyskiwanie potencjalnych nabywców
- telefoniczna obsługa klienta
- przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości
- dobieranie ofert oraz prezentacja nieruchomości
- monitorowanie rynku nieruchomości
- współpraca z pośrednikami nieruchomości

Wymagania

- Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
- Doświadczenie w obszarze sprzedaży nieruchomości
- Wysoka kultura osobista, komunikatywność
- Język angielski – znajomość na poziomie komunikatywnym,
- Prawo jazdy kat. B
- Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
- Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Berg Holding S.A. to koncept, który połączył cztery marki charakteryzują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta