Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości

SpecHouse Nieruchomości

61-616 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

SpecHouse Nieruchomości to firmą inna niż wszystkie. Innowacyjność to cecha nie tylko naszych współpracowników, ale i naszego podejścia do biznesu. Jesteśmy stabilną firma z ugruntowaną pozycją na Wielkopolskim rynku, z nieruchomościami związana od 1996 roku.
Należymy do grupy kapitałowej, która w jednym miejscu świadczy kompleksowe usługi z zakresu sprzedaży nieruchomości, zarządzania, wykończenia wnętrz oraz finansowania nieruchomości, a także ubezpieczeń. Do naszego portfela należą klienci indywidualni, firmy oraz deweloperzy.

Każdego dnia skutecznie dążymy do celu wyprzedzając rzeczywistość.

Jeśli odnajdujesz w sobie poniższe cechy, w sprzedaży oraz negocjacjach osiągnąłeś poziom mistrzowski i posiadasz tego potwierdzenie, a plan sprzedaży nie powoduje u Ciebie wysypki ani białej gorączki, to szukamy właśnie Ciebie!

*twoją pasją są nieruchomości
*oczekujesz nieograniczonego niczym wynagrodzenia
*szukasz ciekawej i pełnej wyzwań pracy
*wiesz co to cross-selling produktów i chcesz zarobić 3 razy więcej
*lubisz ludzi, masz dużo energii i ambicji
*praca w firmie z prostymi i jasnymi zasadami funkcjonowania jest dla Ciebie ważna
*doceniasz grę zespołową i fair play
*chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy,
*chcesz piąć się po szczeblach kariery i jesteś zorientowany na sukces

Poszukujemy fightera z wizją, aspiracjami i odwagą.
Nie wahaj się i dołącz do naszego Zespołu w Poznaniu

Wymagania

OPIS STANOWISKA
*praca z Klientem kupującym i sprzedającym
*obsługa Klienta od A do Z
*budowanie relacji z klientami i zapewnienie najwyższego poziomu usług
*prezentacje nieruchomości
*zarządzanie procesem marketingu i sprzedaży ofert
*duża samodzielność
*elastyczne godziny pracy

OCZEKUJEMY
*zaangażowania w pracę oraz umiejętności pracy zespołowej
*doświadczenia w sprzedaży
*wysokiej kultury osobistej i etyki zawodowej
*umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
*znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY WIELE
*niezwykle atrakcyjny i przede wszystkim transparentny system wynagrodzenie oraz *nielimitowane zarobki
*pracę w firmie, która jest w kilku sektorach gospodarki oraz bardzo szybko rozszerza swój zasięg
*ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz miłą atmosferę
*najbardziej innowacyjne narzędzia do pracy w branży nieruchomości
*kompleksowe szkolenia wspomagające rozwój zawodowy i osobisty
*bazę klientów firmowych do obsługi w ramach oddziału
*możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz realnego awansu w strukturach firmy
*obsługę klientów firmowych z zakresu zarządzania nieruchomościami.
*dostęp do 700 inwestycji oferowanych przez ponad 350 deweloperów
*możliwość obsługi deweloperów jako biuro sprzedaży
*cykliczne uczestniczenie na targach nieruchomości
*wsparcie ze strony osób współpracujących i kadry zarządzającej
*miejsce, gdzie możesz być sobą
*nowoczesne biuro i twórczą energię

Co nas wyróżnia | Czego nie znajdziesz gdzie indziej:
*własne Call Center - nie musisz się martwić o pozyskiwanie klientów (masz nasze wsparcie)
*doświadczeni doradcy finansowi w zespole - maksymalizujemy skuteczność Twoich transakcji. Obsługa klienta w ramach 1 firmy przynosi większe rezultaty, a ty zarabiasz podwójnie.
*14 ekip wykończeniowych, gotowych remontować i wykańczać mieszkania dla Twoich klientów, dzięki temu zarobisz potrójnie
*wsparcie kancelarii prawnej w każdym momencie
*wypracowane relacje z rzeczoznawcami, notariuszami oraz ludźmi od dokumentów urzędowych
*wsparcie architektów wnętrz i specjalistów od Home Staging’u biurko obok
*specjalistę od marketingu na wyciągnięcie ręki, który zrealizuje każdy nawet szalony pomysł
*specjalista od pozycjonowania, który pomoże aby Twoje ogłoszenia były bardziej widoczne
*kamerę 360 stopni, do Twojej dyspozycji umożliwiającą tworzenie wirtualnych spacerów
*profesjonalnego fotografa, który zwiększy jakość Twoich ofert
*autorskie oprogramowanie wspomagające Twoją pracę
*dostęp do inwestorów z naszej bazy
*kartę Benefit Multisport
*kursy językowe
*atrakcyjne warunki wynajmu samochodu
*zespołowe spotkania integracyjne

#LubimyToCoRobimy #uśmiech #uczciwość #partnerstwo #sukces #motywacja

Prezentacja firmy

SpecHouse to stabilna firma z ugruntowaną pozycją na Wielkopolski... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena