Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju rynku w branży budowlanej - wynegocjuj sobie wynagrodzenie!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Oborniki Wielkopolskie, wielkopolskie

Miejsce pracy: Oborniki Wielkopolskie
Czujesz się swobodnie w sprzedaży?
  • Branża budowlana to Twoja specjalność?
  • Twoje doświadczenie w sprzedaży projektów budowlanych wynosi minimum 3 lata?
  • Potrafisz zarządzać projektami oraz warunkami umowy?
  • Analiza dokumentacji technicznych nie powoduje u Ciebie zakłopotania?
  • Oprócz tego wyróżniasz się znajomością języka angielskiego i programu AutoCad?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, to zerknij co dla Ciebie przygotowaliśmy!
  • Pełną stabilizację – zatrudnienie na podstawie umowy o pracę!
  • Wynagrodzenie, które sam możesz sobie wynegocjować!
  • Niezbędne narzędzia pracy – w tym samochód służbowy do użytku prywatnego, laptop oraz telefon!
  • Rozwój zawodowy w strukturach firmy!

Jakie zadania Ci powierzymy?
  • Będziesz pozyskiwać nowe projekty związane z dostawą i montażem konstrukcji stalowych
  • Rozpoznawanie możliwości zwiększających sprzedaż to kolejne z Twoich przyszłych wyzwań
  • Zajmiesz się także monitorowaniem potrzeb rynku

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Samochód Służbowy
  • Sprzęt do pracy
  • Telefon służbowy
  • Umowa o pracę
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.