Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju biznesu ze znajomością języka rosyjskiego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Turza, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Turza

Miejsce pracy: Turza, obok Zawiercia (25 km od centrum Dąbrowy Górniczej)

Opis stanowiska: nawiązywanie relacji biznesowych (B2B) w obszarze sprzedaży produktów gotowych (opakowania szklane, butelki, słoiki, opakowania kosmetyczne, zamknięcia typu twist-off, wieczka, typu niekapek) oraz usług (drukowanie, serwis, lakierowanie). Praca o charakterze stacjonarnym w Turzy, obok Zawiercia oraz w delegacjach zagranicznych, głównie Europa Wschodnia (Rosja, Białoruś, Ukraina).

Dokładny zakres obowiązków:

  • Obsługa i utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi partnerami handlowymi firmy
  • Aktywne zbieranie i wykorzystywanie informacji o rynku, oczekiwaniach i potrzebach klientów
  • Poszukiwanie nowych szans rozwoju oraz poszerzanie obecnej współpracy
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami, prezentacja ofert i usług firmy
  • Uczestnictwo w targach branżowych
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Budowanie wiarygodnego wizerunku firmy wśród klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku - min. 2 lata
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego - warunek konieczny
  • Doświadczenie we współpracy z klientami, nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • Zdolność tworzenia więzi
  • Nastawienie na realizację celu
  • Samodzielność w działaniu, duża motywacja do wykonywania powierzonych zadań
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale sprzedaży w firmach z branży spożywczej, przetwórczej lub przemysłowej (opakowania szklane),
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, również zagranicznych

Nasz Klient oferuje:

  • Ciekawe, pełne wyzwań, samodzielne stanowisko pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o kodeksową umowę o pracę, docelowo podpisywaną na czas nieokreślony
  • Pakiet szkoleń podnoszących kompetencje
  • Narzędzie pracy: laptop i telefon służbowy
  • Samochód służbowy do wykorzystania na miejscu
  • Wynagrodzenie - do ustalenia na kolejnych etapach rozmów, w zależności od doświadczenia kandydatów
  • Premię uzależnioną od wyników sprzedaży oraz sprzedanych produktów/usług
  • Ubezpieczenie grupowe, pracowniczy program emerytalny (PPE)

Oferta dotyczy pracy stałej.
Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Numer referencyjny: 17022020/SOS/MK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.