Specjalista ds. sprzedaży i realizacji - systemy informacji wizualnej

Jobs Plus HR Sp. z o.o

30-415 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+, obecnie dla naszego Klienta, profesjonalnej firmy specjalizującej się w systemach informacji wizualnej wewnątrz i na zewnątrz budynków, takich jak ścianki przestawne, mobilne, tabliczki informacyjne, litery podświetlane, ścianki szklane, meble stalowe poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Nowa Huta

Dołączysz do niedużego zespołu liczącego ok 3-5 osób i będziesz mieć okazję pracować na kilku projektach jednocześnie.

Zakres obowiązków:

• obsługa klienta B2B

• tworzenie ofert dotyczących – wyposażenia muzeów, stanowisk interaktywnych, małej architektury, oznakowania budynków wewnątrz i na zewnątrz, ścianek przestawnych

• projektowanie, opracowanie dokumentacji produkcyjnej (rysunki warsztatowe)

• koordynacja działań w tematach dotyczących: zamówień, dostaw, uzgodnień montaży oraz odbiorów

• praca w terenie - wykonywanie pomiarów, zdjęć, uzgodnienia, nadzorowanie montażu

Wymagania

Poradzisz sobie w tej pracy jeśli posiadasz:

• doświadczenie w branży reklamowej, budownictwie lub aranżacji wnętrz

• znajomość programów Auto Cad, Corel Draw, Solid Works, pakiet Office

• łatwość nawiązywania kontaktów, swobodę wypowiedzi

• zdolności organizacyjne, kreatywność

• umiejętność pracy w zespole ale też cechuje Cię samodzielność

• prawo jazdy kat B

Oferta:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (okres próbny 3 miesiące, potem umowa na czas nieokreślony)

• pełen etat z elastycznym czasem pracy, przykładowe godziny pracy: pon - pt 7.30-15.30, 8-16

• możliwość pracy w nadgodzinach

• premia uznaniowa w rozliczeniu miesięcznym po okresie próbnym

• możliwość korzystania z samochodu służbowego w czasie pracy w terenie

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi