Specjalista ds. sprzedaży i promocji na terenie Małopolski

ABW Graf Group s.c.

Kraków, 30-702, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Media Kraków działa na styku obszarów informacji regionalnej oraz szeroko rozumianej promocji wizerunkowej. W pracy wykorzystujemy zarówno, tradycyjne jak i nowoczesne formy komunikacji. Jesteśmy właścicielem największej sieci gazet lokalnych oraz portalu informacyjnego Głos24pl. Zarówno gazety jak i portal związane są z Małopolską

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należało:
• Poszukiwanie nowych klientów i nowych możliwości sprzedaży,
• Budowanie nowych kanałów sprzedaży – nacisk na on-line,
• Pozyskiwanie klientów z sektora premium,
• Umiejętność tworzenia oraz realizacji kampanii reklamowych w oparciu o gazety, Internet, social mediów oraz produkcje video.
• Przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych,
• Znajomość produktów stosowanych na rynku reklamy internetowej
• Aktywne pozyskiwanie klientów zarówno polskich jak i zagranicznych,
• Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Wiedza na temat usług wideo marketingowych,
• Roczne doświadczenie w sprzedaży usług reklamowych, ze szczególnym uwzględnieniem przestrzeni internetowej.
• Zaangażowania oraz umiejętność samodzielnej pracy,
• Umiejętności organizowania sobie czasu pracy,
• Łatwości i umiejętności nawiązywania kontaktów z innymi osobami,
• Kreatywnego podejścia do tworzenia ofert sprzedażowych,
• Sprawnego wyszukiwania właściwego klienta,
• Biegłość w tzw. sprzedaży pakietowej, umiejętne stosowanie praktyk handlowych typu cross selling czy up – selling
• Umiejętność prezentowania oferty językiem korzyści
• Dobra znajomość technik oraz narzędzi sprzedażowych,
• Prawo jazdy KAT B,
• Wysokich umiejętności negocjacyjnych,
• Gotowości do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:
• Prace w zespole przyjaznych i ciekawych ludzi
• Niekorporacyjną atmosferę w pracy
• Dużą samodzielność i możliwość samorealizacji
• Konieczne narzędzia pracy (laptop, telefon)
• Elastyczny model zatrudnienia (umowa o pracę, B2B)
• Rynkowe zasady wynagrodzenia (pensja stała + system prowizyjny).

Prezentacja firmy

Jesteśmy właścicielem portalu Głos 24 i wydawcą 17 gazet lokalnych o nak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
prowizja
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi