Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Assunto Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta z branży dystrybucji środków czystości i chemii gospodarczej szuka pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa klienta
  • Wprowadzanie i fakturowanie towaru
  • Rozliczenia kasowe, rozliczenia przedstawicieli handlowych
  • Przyjmowanie zamówień i towarów

Wymagania

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego
  • Doświadczenia w pracy z klientem
  • Znajomość obsługi programów magazynowo- handlowych
  • Dobrej znajomość obiegu dokumentów magazynowo- handlowych
  • Bardzo dobrej znajomość obsługi komputera (Pakiet Ms Office)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (B2/C1)
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju osobistego i podniesienie kwalifikacji zawodowych
  • Pracę stacjonarną na pełen etat
  • Jasno określone zasady pracy
  • Motywacyjny system wynagrodzeń

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka