Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań, Środa Wielkopolska

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Stabilne zatrudnienie
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • Karta MultiSport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, czy targach
  • Dofinansowanie choinkowe
  • Wyprawki szkolne dla dzieci pracowników
  • Bezpłatny parking dla zmotoryzowanych

Wymagamy:

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2/C1
  • Wykształcenia wyższego
  • Bardzo dobrej obsługi komputera w zakresie MS Office (szczególnie Excel)
  • Znajomości specyfiki pracy lub doświadczenia w obszarze customer service/ call center/ sklepu internetowego
  • Doświadczenia w pracy z programem SAP - mile widziane
  • Nastawienia na realizację celów
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Zadania:

  • Telefoniczna obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klientów dedykowanego rynku/ klientów sklepu internetowego
  • Komunikacja z klientami (telefoniczna, mailowa, poprzez inne komunikatory)
  • Obsługa zamówień w systemie operacyjnym
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Terminowość wykonania działań operacyjnych dotyczących projektów sprzedażowych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z zagranicznymi partnerami handlowymi
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy