Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Internetowego

Magazynuj.pl

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W sklepie Magazynuj.pl - Wszystko do Magazynu

Poszukujemy osoby do poszerzenia naszego zespołu w celu realizacji nowych zadań dla dynamicznie rozwijającego się sklepu internetowego Magazynuj.pl

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie platformą e-sklepu w celu obsługi zamówień.
  • Dbanie o poszerzanie i aktualizację oferty sklepu internetowego.
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta.
  • Obsługa zamówień online.
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży.
  • Współpraca z działem księgowości.
  • Koordynacja wysyłek.
  • Windykacja należności.
  • Wystawianie produktów na platformach sprzedażowych.
  • Przyjmowanie oraz rozpatrywanie reklamacji.
  • Kontakt z krajowymi i zagranicznymi dostawcami.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Polskiej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samodzielnej realizacji ambitnych przedsięwzięć.
  • Atrakcyjne warunki oraz wynagrodzenie.
  • Zdobycie cennego doświadczenia.
  • Zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów.
  • Ergonomiczne warunki pracy.
  • Brak dress code’u.

Nasze oczekiwania:

  • Min. Roczne doświadczenie w obsłudze e-sklepu.
  • Mile widziana znajomość programów księgowych np. Subiekt GT.
  • Znajomość narzędzi wspierających sprzedaż.
  • Chęć do szybkiej nauki i szukania rozwiązań.
  • Komunikatywność i umiejętność budowanie relacji w zespole.
  • Odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Obsługa sprzedażowa na platformach tj. Allegro, Erli, Amazon, Morele itp.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielski lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Prezentacja firmy

Magazynuj.pl - wyposażymy Twój magazyn. Postaw na doświadczenie!

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie