Specjalista ds. Sprzedaży i Merchandisingu - służbowy samochód

Gdynia, pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • kontrola produktu w wyznaczonych sklepach na terenie Trójmiasta oraz Rumii,
  • utrzymywanie dobrego wizerunku produktów i firmy w punktach sprzedaży,
  • analiza standardów eksponowania produktów w punktach sprzedaży,
  • aktywna sprzedaż usług marki w wybranych sklepach,
  • współpraca z kierownikami oraz pracownikami,
  • przygotowywanie analiz i raportów.

Oferujemy:

  • służbowy samochód,
  • pracę z produktami renomowanej marki,
  • stawkę 2700 zł brutto + 25% brutto premii,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00,
  • odpowiednie wprowadzenie w zakres obowiązków.

Wymagania:

  • ważna książeczka sanitarno - epidemiologiczna,
  • umiejętność planowania i bardzo dobra organizacja pracy,
  • pracowitość, sumienność, rzetelność,
  • łatwość w obsłudze smartfona, maila,
  • mile widziane doświadczenie w handlu.

Numer referencyjny: PGS/06/2019/GDA

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Zakupy / Zaopatrzenie