Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0188

Obowiązki:

• Prowadzenie zagranicznej i krajowej korespondencji handlowej z kontrahentami oraz odbiorcami indywidualnymi,
• Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;
• Branie czynnego udziału w rozwoju biznesu i poszerzaniu rynku odbiorców;
• Udział w wydarzeniach marketingowych krajowych i zagranicznych tj. targi, dni otwarte itd.
• Tworzenie projektów pism, dokumentów w wersji polskiej i angielskiej,
• Tłumaczenia pisemne i konferencyjne,
• Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży towarów (faktury, CMR, itd.) jak również dokumentacji statystycznej i analitycznej
• Współprowadzenie Facebooka i strony internetowej
• Współprowadzenie nowego produktu na rynek polski i zagraniczny

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Kurs "Technik sprzedaży i obsługa klienta"

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji oraz prezentacji handlowych;• Samodzielność, otwartość i dobra organizacja pracy;• Bardzo dobra znajomość pakietu ms office• Mile widziany patent na sternika motorowodnego

Miejsce pracy: 16-300 Żarnowo Pierwsze 9b, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy