Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

DMK Studio IT / Polska

20-463 LUBLIN, lubelskie

Opis stanowiska pracy

DMK Studio poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i marketingu. Oferujemy nowoczesne rozwiązania IT w branży farmaceutycznej, medycznej oraz kompleksowych rozwiązań bezpieczeństwa IT dla firm.

Zadania:
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji
Sprzedaż rozwiązań oferowanych przez firmę
Przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych
Prowadzenie działań marketingowych, kampanii mailingowych
Badanie potrzeb i doradzanie Klientom

Oferujemy:
Szkolenie z obsługi systemu CRM
Bezstresową atmosferę.
Umowę o pracę po okresie próbnym
Wygodne godziny pracy
Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Wymagania

Komunikatywności i otwartości na klienta
Inwencji w poszukiwaniu klientów i budowanie dobrych relacji
Bardzo dobrej organizacja pracy, samodzielności i inicjatywy
Chęci rozwijania się marketingowo i sprzedażowo wraz z rozwojem firmy
Posiadania czynnego prawa jazdy.

Prezentacja firmy

Usługi z branży technologii IT. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania dla fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące, potem na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta