Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

DMK Studio Sp. j.

20-463 LUBLIN, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Studio DMK
Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiadał za planowanie kampanii reklamowych w skali rocznej. Będzie analizował rynek drukarń, planował i realizował strategie sprzedażowe, będzie organizował i uczestniczył w spotkaniach handlowych.

Wymagania

Otwartości na klienta
Inwencji w poszukiwaniu klientów i budowanie dobrych relacji
Cierpliwości i komunikatywności
Umiejętności negocjowania
Umiejętności organizacji pracy własnej
Chęci rozwijania się marketingowo i sprzedażowo wraz z rozwojem firmy
Posiadania czynnego prawa jazdy

Zadania:

- Nawiązywanie kontaktów handlowych
- Tworzeniu i realizacja planu marketingowego
- przygotowywanie treści kampanii mailingowych oraz scenariuszy telemarketingowych
- promowanie usług z oferty firmy
- poszukiwanie i analizowanie potencjalnych szans rynku poligraficznego
- pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
- współpraca z potencjalnymi klientami jak i utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi
- przygotowywanie informacji handlowych dla działu handlowego oraz na firmowe strony www
- realizowanie przyjętych celów marketingowych

Oferujemy:

Szkolenie z obsługi systemu CRM
Bezstresową atmosferę.
Szkolenie z podstaw poligrafii cyfrowej i wielkoformatowej
Umowę o pracę po okresie próbnym
Wygodne godziny pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy lubelską drukarnią cyfrową świadczącą usługi druku cyfrowego w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management