SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU INTERNETOWEGO

Cyfrus.pl Sp. z o.o.

50-011 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

  • zwiększanie sprzedaży produktów drukarni poprzez Internet
  • zarządzanie funkcjonalnością, treścią i wyglądem strony firmowej
  • opracowywanie i wdrażanie nowych produktów (na stronę internetową)
  • zarządzanie SEO
  • zarządzanie kampaniami AdWords
  • prowadzenie konta na portalu społecznościowym Facebook (fanpage + reklama)
  • rozsyłanie mailingów
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • badanie rynku i monitoring działań konkurencji
  • wyznaczanie zleceniobiorcom i podwykonawcom indywidualnych zadań, monitorowanie oraz ocena ich wykonania

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dużą samodzielność w ramach pełnionych obowiązków
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • miłą i symapatyczną atmosferę

Wymagania

Od kandydata wymagać będziemy:

  • wiedzy z zakresu marketingu internetowego
  • doświadczenia w prowadzeniu sprzedażowych serwisów internetowych
  • znajomości zagadnień związanych z SEO
  • znajomość Google AdWords i Analytics
  • umiejętności zarządzania projektami
  • mile widziana wiedza z zakresu poligrafii

Prezentacja firmy

cyfrus.pl to profesjonalna drukarnia internetowa, która może pochwalić s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media