Specjalista ds. sprzedaży i marketingu - Hotel Orient Palace ***

Hotel Orient Palace

55-040 Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Trzygwiazdkowy hotel Orient Palace przeprowadza rekrutację na stanowisko "specjalista ds. sprzedaży i marketingu"

O firmie
Hotel Orient Palace to luksusowy i butikowy obiekt, oferujący swoim gościom najwyższy standard obsługi i komfort wypoczynku. Oferta hotelowa dedykowana jest do klienta indywidualnego i biznesowego.

Opis stanowiska
Poszukujemy osoby na stanowisko specjalista ds. sprzedaży i marketingu. Osoba odpowiedzialna miałaby być za kompleksową obsługę klienta, przygotowywanie ofert, sprzedaż, nadzorowanie obsługi wesel, evetów i przyjęć okolicznościowych.

Wymagania

Wymagania
Kandydat ubiegający się o pracę musi posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku. Niezbędna jest również znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego (preferowany angielski). Osobę na stanowisku sprzedawcy powinna cechować elastyczność w kontaktach z klientami, kreatywność, samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz podstawowa znajomość hotelarstwa i gastronomii.

Prezentacja firmy

Hotel Orient Palace to piękny butikowy hotel, reprezentujący uni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management