Specjalista ds. sprzedaży - Handlowiec z językiem niemieckim / angielskim

Lepsod Sp. z o.o. Sp. k.

42-271 Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Lepsod Sp. z o.o. Sp. k

Mówisz biegle po niemiecku lub angielsku?
Lubisz kontakt z ludźmi?
Jesteś pozytywny i energiczny?

Jeśli odpowiedziałeś 3 x TAK, to dobrze trafiłeś, ta oferta jest dla Ciebie. Firma Lepsod oferuje usługi w zakresie obróbki stali czarnej, nierdzewnej, aluminium. Wytniemy, pogniemy, pospawamy według danego projektu, a ponadto możemy jeszcze zaprojektować dany produkt w 3D.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych usług poszukujemy kandydata (takiego jak Ty!) na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży - Handlowiec
Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska:
Głównym zadaniem osoby na stanowisku Handlowca jest sprzedaż na rynki niemieckojęzyczne, skandynawskie usług w zakresie obróbki stali dla firm produkcyjnych.
UWAGA: do podjęcia pracy mile widziana jest wiedza techniczna, jednak najbardziej liczy się umiejętność rozmawiania z ludźmi! Całej reszty Cię nauczymy!

Dodatkowe obowiązki to:
- Poszukiwanie nowych kontrahentów, nawiązywanie kontaktów biznesowych, prowadzenie negocjacji
- Wyjazdy w delegacje (raz w miesiącu) na spotkania z klientami oraz budowanie kontaktów z potencjalnymi nowymi odbiorcami
- Obsługa klientów: przygotowywanie ofert, fakturowanie, rozwiązywanie problemów, obsługa po sprzedażowa (wsparcie działu rozliczeń czy reklamacji)
- Przygotowywanie raportów i analiz oraz podejmowanie działań, które zmierzają do zwiększenia sprzedaży
- Praca stacjonarna, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Proponujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę.
- Olbrzymią możliwość rozwoju i awansu zawodowego oraz finansowego.
- Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole.
- Samodzielność, odpowiedzialność oraz przestrzeń do realizacji swoich pomysłów.
- Narzędzia pracy (służbowy laptop i telefon).
- Pyszną kawę :-)

Wymagania

Poszukujemy osób, które posiadają:

- doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- pozytywne nastawienie i energię,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- wysoką kulturę osobistą,
- umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju,
- chęć osiągania celów i realizacji zadań,
- prawo jazy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Lepsod specjalizuje się produkcji basenów kąpielowych i akc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi