Specjalista ds. Sprzedaży – Doradca Klienta

Eactive s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W EACTIVE zajmujemy się zwiększaniem widoczności firm w internecie przy pomocy najskuteczniejszych narzędzi z obszaru marketingu online. Od 16 lat działamy na rynku SEO/SEM w Polsce i nie mamy sobie równych. Zwiększamy rozpoznawalność w internecie naszych klientów – i #wiemyjak to robić.

Umiesz słuchać i doradzać? Nie sprawia Ci problemu nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami i posiadasz ponadprzeciętny potencjał handlowy? To właśnie Ciebie szukamy! Jeśli chcesz się rozwijać oraz szukasz zadań, które będą dla Ciebie wyzwaniem to napisz do nas.

Jakie będą Twoje obowiązki?
sprzedaż usług firmy EACTIVE,
profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedawanych usług,
tworzenie zindywidualizowanych ofert dla potencjalnych klientów,
kompleksowa obsługa przedsprzedażowa (odpowiadanie na otrzymane zapytania od klientów, rozmowy telefoniczne, spotkania bezpośrednie).

Oferujemy Ci:
szansę rozwoju poprzez udział w szkoleniach,
swobodę pracy, możliwość kreowania własnego stylu sprzedaży,
elastyczne godziny pracy, a w piątki pracę do 14.00,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku reklamy SEM/SEO w Polsce,
kartę Mulitsport,
atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń,
umowę o pracę,
przyjazną atmosferę wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją,
imprezy i wyjazdy integracyjne.

Jeśli udało nam się Cię zainteresować, chcesz z nami współpracować i dołączyć do zespołu EACTIVE to prześlij nam swoje CV. Jeśli okaże się, że to właśnie Ciebie szukamy
to skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia spotkania.
Do zobaczenia wkrótce! :)

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?
zamiłowania do sprzedaży i chęci rozwijania się w tej dziedzinie,
doświadczenia w sprzedaży,
łatwości w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich,
samodzielności i zaangażowania,
elastyczności w myśleniu i pewności siebie.

Twoimi dodatkowymi atutami będą:
doświadczenie w sprzedaży usług związanych z marketingiem internetowym,
wiedza z zakresu marketingu internetowego,
zainteresowanie rynkiem SEO/SEM.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się marketingiem internetowym nieprzerwanie od 4 wrześn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż